Vi har laget Trapper siden 1986, og betjener markedet i Møre og Romsdal, Sogn og Fjordane og Nordre Oppland. Høsten 2018 flytter vi inn i splitter ny fabrikk!

Eiktrapp AS, Vadset Industriområde 3, 6264 Tennfjord

Våre ansatte

Jarle Bjørkevoll
Jarle Bjørkevoll
Selger Proffmarked/privat Tlf. 97043435 jarle@eiktrapp.no
Karl Ivar Skare
Karl Ivar Skare
Proff Selger Romsdal og Oppland Tlf. 48101989 karlivar@eiktrapp.no
Matias Stomberg
Matias Stomberg
Proff Selger Sunnmøre, Sogn og Fjordane Tlf. 40405457 matias@eiktrapp.no
Albert Aarflot
Montør /Selger Privatmarked (fra 5.Februar 2019) Tlf. 99 27 60 62 albert@eiktrapp.no
Odd Koldal
Odd Koldal
Produksjon odd@eiktrapp.no
Lars Otto Gjeldnes
Lars Otto Gjeldnes
Produksjon lars@eiktrapp.no
Risto Must
Risto Must
Lakkerer Risto@eiktrapp.no
Kulli Vain
Lakkering Kulli@eiktrapp.no
Janar Lihtla
Janar Lihtla
Montør janar@eiktrapp.no
Kristjan Laurits
Kristjan Laurits
Montør Kristjan@eiktrapp.no
Marcin Rafal Mezyk
Marcin Rafal Mezyk
Produksjon Marcin@eiktrapp.no
Frank Aarflot
Montør (fra 5 Februar 2019) Tlf. 93 09 58 77 frank@eiktrapp.no
Roger Eik
Roger Eik
Daglig leder Tlf. 71 18 27 93 roger@eiktrapp.no